Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
SCT - VEGA
Numri unik i identifikimit (NIPT): K92019005U
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2009
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Bojan Kenda
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Lavdimir Fusha 18/02/2009
SCT - VEGA
SCT - VEGA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!