Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 11 Maj 2019
4 A -M SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K92005016L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2009
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 47,616,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Punime elektrike,tregetim me shumice e pakice te materialeve elektrike,import eksportin e tyre,prodhim dhe tregetim betoni dhe inerte,tregetim me shumice dhe me pakice,import-eksport te artikujve te ndryshem industrial,ushqimore,elektroshtepiake,konfeksione,kozmetike.Tregetim dhe shitje produktesh artizanati,kimike,tekstile,artikuj plastike.Tregetim produktesh te gatshme me shumice e pakice,etj.Ne fushen e ndertimit.Ne fushen e ndertimit, projektimin dhe zbatimin duke perfshire por pa u kufizuar i veprave urbane, civile, industriale, arkitekturore, rrugore dhe hekurudhore, urave dhe veprave te artit, si dhe punime inxhinierike topografike dhe hidrologjike, inxhinierike te impianteve te prodhimit dhe transmetimit te energjise etj. Ofrimin e rrjeteve dhe sherbimeve te komunikimeve elektronike. Permiresim dhe shfrytezim te pyjeve. Transport kombetar dhe nderkombetar per mallra te ndryshem dhe/ose udhetare per te trete dhe me qira.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ardit Metaliaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ardit Metaliaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 720,696,171.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 12,039,020.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 13,140,277.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 20,656,166.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
4 A -M SHPK