Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
DNS MEDIKAL
Numri unik i identifikimit (NIPT): K91726001T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2009
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 600,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 600
Fusha e veprimtarisė: Tregeti me shumice dhe pakice import eksport te aparaturave mjeksore, aksesoret e tyre si dhe cdo pjese kembimi per to. Riparim dhe sherbim teknik te te gjithe aparaturave te kujdesit shendetesor.
Adresa: Kashar KASHAR Lagjja Yzberisht, Rruga Teodor Keko, Njesia Tregtare Nr.7/2, shk.3, kati i I-re, zona kadastrale 3866
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Durim Ēela 50
Stefan Willi Olbert 50
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Durim Ēela
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 8,329,332.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 6,131,826.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 547,362.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 920,839.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 890,577.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 166,189.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DNS MEDIKAL