Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 25 Maj 2019
PUBLIX
Numri unik i identifikimit (NIPT): K91708011F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2009
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Pergatitjen e fushatave PR(mardhenie me publikun) duke shperndare ne shtyp, televizion, radio, kinema, mjetet e transportit publik etj. produktet e klienteve te tij, veprimet ne pikat e shitjes dhe publiciteti i drejtperdrejt, sponsorizimet, relacionet publike ne sensin klasik, sikurse ato te realizuara ne forma te (trade cooperative etj.), te realizuara ne mass-media. Administrimi i tabelave dhe paneleve te reklamave ku do te shfaqen dhe reklamohen produktet e klienteve te tij.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
LE SPOT GROUP 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Roland Pando
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 61,759,589.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -621,340.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 6,146,564.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 35,160,801.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PUBLIX
PUBLIX
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!