Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
INCOMED
Numri unik i identifikimit (NIPT): K91530017T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2009
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari marketingu, promovimi, studimi tregu ne fushen mjeksore dhe farmaceutike. Import, eksport, tregetim me shumice dhe e pakice te produkteve mjeksore e farmaceutike. Veprimtari publikuese dhe printime e shperndarje te literatures dhe materialeve shkencore ne fushen e mjeksore e farmaceutike sidhe konsulence ne fushen farmaceutike ne lidhje me legjislacionin, regjistrimin e barnave, analize tregu, studime klinike.
Adresa: TIRANE, Rruga Margarita Tutulani, nr. 5, prane "Alpet", kati I-re.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gentian Kreka 100
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Gentian Kreka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 201,457,488.48
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 231,177,421.92
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 49,881,370.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 37,721,426.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 32,836,102.29
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 34,223,237.24
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
INCOMED