Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
GREEMED
Numri unik i identifikimit (NIPT): K91329017I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2009
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 26,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregeti import-eksport me shumice dhe pakice te makinerive e paisjeve, te artikujve te ndryshem spitalor jo medikamente, te artikujve industriale,ushqimor,bujqesor,ndertim e linja prodhimi.
Adresa: TIRANE Rruga Bulevardi Bajram Curri, Pallati 35, Shk. 1, Ap.4.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Adil Cani 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Adil Cani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 22,348,088.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 54,146,696.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -4,932,629.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 3,994,187.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GREEMED