Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ERCOLE MARELLI POWER
Numri unik i identifikimit (NIPT): K91308011Q
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2009
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 200
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gianfranco Liuzzi 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Gianfranco Liuzzi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 3,868,146.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Leze Abazi 06/01/2009
ERCOLE MARELLI POWER
ERCOLE MARELLI POWER
Transaksione Thesari 2012 - 2013