Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Tregu Agroushqimor i shitjes me shumice dhe pakice, Kukes
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): K88118201J
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Kukes
Viti i themelimit: 2008
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2,000
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes 100
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: dhenie qira pasurish te patundshme
Administratorė: Gafurr Dogjani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 6
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ingegreta Bebi 02/04/2008
Tregu Agroushqimor i shitjes me shumice dhe pakice, Kukes
Tregu Agroushqimor i shitjes me shumice dhe pakice, Kukes
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!