Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 24 Prill 2017
PASO GROUP Construction
Numri unik i identifikimit (NIPT): K86623204A-Nen falimentim
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2007
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sofokli Prifti 51
Paskal Prifti 49
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Sofokli Prifti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PASO GROUP Construction
PASO GROUP Construction
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!