Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
IDEA VLORA
Numri unik i identifikimit (NIPT): K86604205F
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2008
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,000
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Josif Kedhi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 6
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -997,659.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Mimoza Sula 06/03/2008
IDEA VLORA
IDEA VLORA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!