Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ERMA M.P.
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K84606001N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2008
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Projektim,ndėrtim,shfrytėzim dhe transferim i hidrocentralit
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Pandi Stefo 50
Maksim Fejzulla 50
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Administratorė: Maksim Fejzulla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 20,536,110.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 20,620,140.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci : 2013
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
No audit
ERMA M.P.
ERMA M.P.
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!