Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Tregu me shumice fruta-perime Berat
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): K83121001C
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Berat
Viti i themelimit: 2008
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2,000
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: dhenie qira pasurish te patundshme
Administratorė: Mensur Hoxha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 6
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Paqesor Qato 12/04/2008
Tregu me shumice fruta-perime Berat
Tregu me shumice fruta-perime Berat
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!