Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
BeratEKS
Numri unik i identifikimit (NIPT): K82607001O-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Berat
Viti i themelimit: 2007
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 196,174,900.00
Numri i aksioneve/kuotave: 196,174
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: manifakture
Administratorė: Gramoz Hazizolli - Likuidator
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 154,750.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -3,485,877.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -28,635,631.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -4,059,720.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BeratEKS
BeratEKS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!