Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
BALKAN ROADS
Numri unik i identifikimit (NIPT): K82317005S
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2008
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2,000
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Jeko Petkov Kolev
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Diana Golemi 08/10/2008 08/10/2011
BALKAN ROADS
BALKAN ROADS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!