Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
ARELA Sh.p.k
Numri unik i identifikimit (NIPT): K82101008C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregtimin e artikujve, te ndryshem suhqimore, pije freskuese dhe elektronike, materiale ndertimi, ujsjellesi, paisje e makineri te ndryshme, motorēikleta e pjese kembimi per to, servis, kinkaleri, detergjente, import - eksport, me shumice e me pakice hidroizolime.Prodhimin, transmetimin, shperndarjen, furnizimin, transportin, e energjise elektrike, projektim dhe zbati ne fushen e mjedisit dhe ambjentit etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Destan Danglli 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Niko Danglli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ARELA Sh.p.k
ARELA Sh.p.k
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!