Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ALEAT
Numri unik i identifikimit (NIPT): K82018015V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2008
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 619,750,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Prodhimin dhe shpėrndarjen e dokumentave te Identitetit dhe Pashaportave Elektronike
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
MORPHO 75
Fondi Shqiptaro Amerikan i Ndermarjeve. 25
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):81,988,606.00
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):15
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit: Kliko ketu
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Ekstrakt (2013) Marreveshje
Marreveshje koncesionare
Administratorė: Jessica Westerouen van Meeteren, Philippe Menard, Jean-Alain Jouan, Martin Mata
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,525,558,547.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 550,013,332.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 192,977,886.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 198,741,486.00
Website:https://www.aleat.al/
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci : Kliko 2014 2013 2012
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KPMG ALBANIA 08/06/2015
ALEAT
ALEAT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!