Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
MERCURY CONSTRUCTION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 28-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K82004011L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2008
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 5,700,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 5,700
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Koēo Kokedhima 50
Anastas Kokedhima 50
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Anastas Kokedhima
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -1,423,604.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -1,362,371.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 363,643.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MERCURY CONSTRUCTION
MERCURY CONSTRUCTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!