Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
HYDRO POWER NORD ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): K81804021R
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2008
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2,000
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi i energjise elektrike, ndertimi dhe menaxhimi i hidrocentraleve, shitja dhe transmetimi i energjise elektrike
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
FLEETWOOD SERVICES 25
W O N D E R 12.5
BASHOTA POWER 12.5
Lean 50
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):0
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Administratorė: Sadik Llapashtica
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Sanie Tafa 20/07/2007 20/07/2008
HYDRO POWER NORD ALBANIA
HYDRO POWER NORD ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!