Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
EPROFAT-V50
Numri unik i identifikimit (NIPT): K81714011L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2008
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Prodhim material ndertimi, prodhim te materialeve inerte, rere, ēakull, gur mermer etj. Ndertime civile, ekonomike, ndertime civile industriale, turistike, bujqesore etj, ndertime rrugore e punime rrugore, ndertime hekurudhore, ndertime detare, ndertime ujesjellesash e kanalizime ndertim vepra kullimi, ujitje toke e impjante vaditese, ndertime hidraulike, e hidroteknike, punime restaurimi, vepra te vecanta e punime speciale, punime karpentiere, impiante teknologjike e te vecanta, punime montimi, punime sherbimi, punime tipogjeodezike, rikonstruksione godinash civile dhe ekonomike, punime mirembajtje si dhe zhvillim dekori ne mjediset urbane. Per realizimin e objektit dhe te qellimeve te saj Shoqeria mund te zhvilloje cdo lloj aktiviteti industrial, tregetar, prodhimi apo keshillimi te konsideruara te nevojshme si dhe tregetim import eksport materiale industriale dhe makineri e paisje te dobishme dhe te nevojshme per qellimet e shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bashkim Ēoku 100
Sektori ekonomik: ndertime pasurish te patundshme per banim
Administratorė: Bashkim Ēoku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 138,761,810.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 4,378,531.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 14,643,406.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EPROFAT-V50