Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ALBAFILM
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): K81507013J
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2007
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,512,939,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,512,939
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes 100
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: media-TV-kinema-gazeta-revista-industri muzikore
Administratorė: Nezir Selimaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 32,437,878.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 21,038,120.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ludmilla Paluka 23/01/2013
Shkelzen Margjeka 23/01/2013
ALBAFILM
ALBAFILM
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!