Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
Diamant Plus
Numri unik i identifikimit (NIPT): K81309058M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2008
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport , tregeti me shumice dhe pakice te materialeve, pajisjeve dhe aparaturave dentare etj.Investime dhe sherbime ne fushen e Mjekesise dhe shendetit, ngritja dhe menaxhimi i depove dentare, laboratoreve,klinikave dentare,fakulteteve dentare.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fadil Allajbeu 70
Odise Allajbej 30
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Odise Allajbej
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 68,335,431.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,702,798.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -758,445.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 6,828,932.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Euro-Audit, Consultancy,co 30/03/2015
Diamant Plus