Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ALBACOS-07 sh.p.k.
Numri unik i identifikimit (NIPT): K74706201E-Nen falimentim
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2007
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,852,500.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Besnik Babasi 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Besnik Babasi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBACOS-07 sh.p.k.
ALBACOS-07 sh.p.k.
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!