Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Chicken Farm
Numri unik i identifikimit (NIPT): K72816801U
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2007
Viti i kthimit nė SHA:2008
Kapitali bazė (Lekė): 454,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2,000
Sektori ekonomik: rritje dhe mbarshtrim kafshesh
Administratorė: Artan Meqemeja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 5,468,155.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Lefteri Kushta 12/06/2007
Chicken Farm
Chicken Farm
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!