Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
ARGJIRO GROUP
Numri unik i identifikimit (NIPT): K72806612T 
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokastėr
Viti i themelimit: 2007
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 7,100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Import export tregeti shumice pakice artikuj te ndryshem, fusha e ushqimit social, botime, internet kafe, ndertim objektesh dhe shit blerja te pasurive te paluajtshme. Projektim, shtypshkrime dhe stampime te materialeve publicitare, te perditshme e te tjera. Projektim, shtypshkrime dhe stampime te produkteve qe permbajne element sigurie. Projektim dhe perpunim i letres dhe kartonit per paketim. Botime dhe shtypshkrime, import-eksport, tregtimin e te gjitha paisjeve dhe materialeve tipografike dhe shtypshkronje, kanceleri me shumice e pakice, tregtim te paisjeve kompjuterikeve. Investime ne fushen e blegtorise agruakultures etj. Te kryeje aktivitete publikimi apo reklamimi, te kryeje cdo aktivitet tjeter qe mund te konsiderohet i dobishem ose i domosdoshem per te arritur qellimin e aktivitetit te saj. Plastifikimin dhe lakim letre, organizimin dhe zbatimin e fushave promovuese, eventeve dhe eventimenteve te cdo lloji, veprimtari marketingu, promocioni dhe distribucioni per te gjitha llojet e sherbimeve dhe mallrave, transport mallrash brenda dhe jashte teritorit te Republikes se Shqiperise per llogari te vetat ose ne funksion te te treteve. Konceptimi, organizimi dhe menaxhimi i reklamavete fushatave, eventeve, fushatave te marketingut, marredhenieve me publikun, sporteve publicitare, ne fushen e desing, publikimeve, reklamave dhe promocionit.
Adresa: GJIROKASTER Rruga Nacionale Gjirokaster-Tepelene, Godine dy kateshe, afer parkut te Viroit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilir Miho 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ilir Miho
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 2,628,657.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 6,731,935.00
Website:www.argjiro.eu
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ARGJIRO GROUP