Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
"ERGI" SHPK
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K72522812K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2006
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 300,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 300
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Skėnder Rroshi 50
GENTJAN DAJA 50
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Astrit Daja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"ERGI" SHPK
"ERGI" SHPK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!