Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Operatori i Shpėrndarjes sė Energjisė Elektrike
Numri unik i identifikimit (NIPT): K72410014H
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2007
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 30,099,100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 30,099,101
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Arben Seferaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 6
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 47,252,275,730.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -37,648,477,000.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -26,002,278,000.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -2,075,451,000.00
Website:http://www.oshee.al/
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Diana Golemi 07/10/2009 31/12/2009
Teit Gjini 07/10/2009 31/12/2009
Operatori i Shpėrndarjes sė Energjisė Elektrike
Operatori i Shpėrndarjes sė Energjisė Elektrike
Transaksione Thesari 2014
Transaksione Thesari 2015-2017