Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ELITE-GROUP
Numri unik i identifikimit (NIPT): K72405503U
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2007
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3,500
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ardi Kollēaku 40
Ardian Shtraza 20
Dritan Kuēi 40
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Ardi Kollēaku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 0.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Hetem Sulaj 22/04/2014 21/04/2017
ELITE-GROUP
ELITE-GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!