Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
KALIVAC GREEN ENERGY SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K72326018B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2007
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Projektimin ,zhvillimin, organizimin, realizimin, administrimin dhe mirembajtjen e hidrocentralit me fuqi te instaluar rreth 100 MW, per t'u ndertuar ne Shqiperi, Kalivaē, zona Krahes, Tepelene, sipas kontrates se konēesionit te lidhur me shtetin shqiptar.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
HYDRO 100
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):30
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
VKM per miratim kontrate koncesioni
Disa ndryshime ne marreveshje
Administratorė: Aldo Ceccobelli, Shpėtim Arbana, Enyal Shuke
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -24,348,135.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -16,008,465.00
Website:http://www.begspa.com/eng/idroelettrico.htm
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci : 2013 2007
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
UHY ELITE shpk 01/01/2013 31/12/2013
KALIVAC GREEN ENERGY SHPK
KALIVAC GREEN ENERGY SHPK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!