Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
BEFITA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 22-12-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K72218001K
Forma ligjore: Limited-Liability Company
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2007
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dhurata Ruēi 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Dhurata Ruēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -3,031,508.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -841,045.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BEFITA
BEFITA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!