Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
LABOPHARMA SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K72202013A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2007
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregti import-eksport te produkteve farmaceutike.Agjent dhe distributor medikamentesh,lendeve aktive farmaceutike,produkteve kimike.Tregtim makineri dhe paisje laboratoresh,paisje hospitalore.Prodhim i medikamenteve humane e veterinare.Krijim e tregtim qendrash diagnostikimi e kurimi.
Adresa: TIRANE Rruga Siri Kodra tek ish Frigoriferi,nr 149
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Janis Karathano 100
Sektori ekonomik:
Administratorė: Kristo Andoni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 277,975.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : -19,709,135.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -4,211,184.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): -22,905,447.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LABOPHARMA SHPK
LABOPHARMA SHPK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!