Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ALPINE Bau Gmbh, Filiali Tirane
Numri unik i identifikimit (NIPT): K71931002K-Nen falimentim
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2007
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
ALPINE Bau GmbH 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Udo Hitzler
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -1,083,118,702.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALPINE Bau Gmbh, Filiali Tirane
ALPINE Bau Gmbh, Filiali Tirane
Transaksione Thesari 2012 - 2013