Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
PROJEKSION ENERGJI SH.A.
Numri unik i identifikimit (NIPT): K71909007J
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2007
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 11,532,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,000
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Anastas Riska
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Artan Golemi 23/04/2007
PROJEKSION ENERGJI SH.A.
PROJEKSION ENERGJI SH.A.
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!