Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
LA PETROLIFERA ITALO ALBANESE SH.A
Numri unik i identifikimit (NIPT): K71906007R
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2002
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,165,800,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 216,580
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
SIMEST-SOCIETA`ITALIANA PER LE IMPRESE ALL`ESTERO 6
LA PETROLIFERA ITALO RUMENA 94
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Gazmend Shalsi, Stefano Borghesi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,767,064,358.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 200,382,082.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 483,991,438.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 1,071,954,182.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DELOITTE ALBANIA SH.P.K 03/06/2013 31/12/2015
HOLLLY & ENDI AUDITING 01/01/2007 31/12/2007
LA PETROLIFERA ITALO ALBANESE SH.A
LA PETROLIFERA ITALO ALBANESE SH.A
Transaksione Thesari 2014
Transaksione Thesari 2015-2017