Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
LEON KONSTRUKSION SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K71820009I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2007
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 7,300,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e ndertimit : Germime dheu me punime eventuale murature e beton arme, prishje dhe punime ne toke te germuar, prodhim materiale ndertimi, ndertime civile dhe ekonomike, rrugore. Ndertime hekurudhore, ura dhe vepra arti, detare, hidraulike dhe hidroteknike. Vepra te veēanta e punime speciale restaurimi, karpentierie, impiante teknologjike e te veēanta. Punime montimi ne impiantet e prodhimit dhe shperndarjes se energjise. Punime sherbimi, topogjeodezike. Ne fushen e tregtise: Tregtim te artikujve te ndryshem me shumice dhe pakice te lejuara nga ligji. Import, eksport. Transport mallrash brenda dhe jashte vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Florenc Sharka 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Florenc Sharka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 95,096,577.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 2,950,165.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 4,468,980.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 4,674,212.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Lulash Pjetėrnikaj
LEON KONSTRUKSION SHPK