Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
AGROTAL 1
Numri unik i identifikimit (NIPT): K71709015R
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2007
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 419,022,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 419,022
Fusha e veprimtarisė: Agrobiznes, prodhim e tregtim vaji, perpunim, kultivim ulliri dhe bimesh te tjera qe lejohen nga ligji, import - eksport dhe tregti me shumice e pakice te mallrave te ndryshem industriale, ushqimore, artikuj bujqesore e blegtorale, bime medicinale.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Artur Dojaka 69.99
Banka Europiane per Rindertim dhe Zhvillim 30
Sektori ekonomik: agroindustri, industri ushqimore
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):99
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Marreveshja koncesionare
Administratorė: Erlinda Nazifi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 2,843,551.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 154,659.18
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci : 2013 2012 2007
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Dashnor ēarēani 20/11/2007
Artan Golemi 27/03/2007
Artan Golemi 27/03/2007
AGROTAL 1
AGROTAL 1
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!