Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ALBANIAN GREEN ENERGY (Parku Valbonė)
Numri unik i identifikimit (NIPT): K71624027U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2006
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100,000
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi, transmetimi, shperndarja dhe shitja e energjise elektrike nga shfrytėzimi i Hec-it tė Smokthinės
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
ESSEGEI 100
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):20
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Licensim per shfrytezim te HEC-it
Marreveshja koncesionare
anekskontrata koncesionare
Administratorė: Federico Romano
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 265,749,540.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 244,970,516.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 50,115,371.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 68,016,028.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 53,064,585.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 46,131,627.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci : 2013 2012 2007
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
No audit
ALBANIAN GREEN ENERGY (Parku Valbonė)
ALBANIAN GREEN ENERGY (Parku Valbonė)
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!