Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
BALKAN GREEN ENERGY
Numri unik i identifikimit (NIPT): K71624026M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2006
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 920,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 920,000
Fusha e veprimtarisė: Prodhim, transmetim, shpėrndarje dhe shitje e energjisė elektrike. Projektim, ndėrtim, rehabilitim dhe fuqizim i centraleve pėr prodhimin e energjisė elektrike dhe infrastrukturėn e impianteve. Kėrkim dhe zhvillim i impianteve dhe aparaturave pėr prodhimin e energjisė. Asistenca teknike, riparime dhe mirėmbajtje e aparaturave pėr prodhim energjie
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
ESSEGEI 100
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):20
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Licensim per shfrytezim te HEC-it
Marreveshja koncesionare
Administratorė: Federico Romano
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 30,106,703.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 41,835,817.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci : 2013
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
No audit
BALKAN GREEN ENERGY
BALKAN GREEN ENERGY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!