Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
TEA CONSTRUCTION & PETROL
Numri unik i identifikimit (NIPT): K71603004P
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2006
Viti i kthimit nė SHA:2010
Kapitali bazė (Lekė): 13,900,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 13,900
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Adrian Xhillari 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Adrian Xhillari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 8,486,606,006.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -2,551,323.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 8,503,233.96
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Shpresa Breēani 10/01/2011
TPA Horwath Albania 23/12/2014 22/12/2017
TEA CONSTRUCTION & PETROL