Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
KEVIN CONSTRUKSION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 16-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K71401004W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2006
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 73,488,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 73,488
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Lavdrim Gjici 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Lavdrim Gjici
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 31,269,321.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 31,415,438.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 19,721,787.00
Website:http://www.kevinconstruksion.net/
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KEVIN CONSTRUKSION