Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
SHA. NPV
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): K71309502E
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Durres
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 74,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 74,500
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: dhenie qira pasurish te patundshme
Administratorė: Gėzim Ēulaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 9,210,930.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -12,318,225.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -1,366,494.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 85,348.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Edlira Buzani 30/01/2014
Donika Bėnja 30/01/2014
SHA. NPV
SHA. NPV
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!