Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
GLOBAL CONSTRUCTION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 30-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K71308006B
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2006
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 27,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 27,000
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dionis Teqja 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Dionis Teqja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 5
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -8,777,195.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 24,606,449.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 3,395,124.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ajeta Shkembi 13/10/2006
GLOBAL CONSTRUCTION