Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
SHKELQIMI 07 SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K68121808W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2007
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 47,080,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 200
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e ndertimit, studimit,projektimit, ndertime civile,industriale,turistike,bujqesore,rikonstruksione,vepra betonarmeje te vecanta, portuale,rrugore,kanalesh e kanalizime,hekurudhore e aeroportuale,vepra arti,rrugore,hekurudhore,hidraulike,tunele te impianteve te prodhimit dhe te shperndarjes se energjise,instalime dhe montimi i makinerive ngritese dhe transportuese,mirembajtje dhe sherbime te sistemit komunal,studime e projektime urbanistike mirembajtje rutine rrugesh e objekte te ndryshme ndertimi.Prodhim dhe shitje te materialeve inerte,asfaltobetone.Transporte e tregtim karburantesh e mallrash te ndryshme, ushqimore,industriale,produkte bujqesore dhe blegtorale,bime medicinale,elektrike,elektromekanike,elekrtomjekesore,elektroshtepiake,hidrosanitare,makina e makineri,pjese kembimi,agregate,materiale ndertimi,sherbime servis makinash,lavazho e parkim,transporte te ndryshme rrugore mallra e udhetaresh brenda dhe jashte vendit,sherbime turizmi,sherbime Bar-Restorant-Hoteleri etj. Investim, ndertim dhe shfrytezim ne fushen e perpunimit te mbetjeve te ngurta plastike, duke ndertuar impiatin e depolimerizimit dhe riciklimit te gomave jashte perdorimit, i cili realizon shperberjen e mbetjeve te ngurta plastike (goma jashte perdorimit), me qellim perfitimin dhe tregtimin e ne produkteve, hidrokarbure, ēelik, qymyr gaz dhe energji elektrike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shkėlqim Kapllanaj 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Shkėlqim Kapllanaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 354,317,020.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 26,858,043.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 22,960,355.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 14,859,557.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SHKELQIMI 07 SHPK