Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
TREGU SHITJES ME SHUMICE FRUT-PERIM SH.A
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): K67217201D
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2006
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 156,816,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 156,816
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ministria e Ekonomise dhe Energjitikes 100
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise dhe Energjitikes
Sektori ekonomik: dhenie qira pasurish te patundshme
Administratorė: Arlinda Tepelena
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 6
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 4,423,017.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -23,503.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 185,161.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -2,106,004.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Namik Veipi 27/09/2006
Namik Veipi 27/09/2006
TREGU SHITJES ME SHUMICE FRUT-PERIM SH.A
TREGU SHITJES ME SHUMICE FRUT-PERIM SH.A
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!