Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ENVI
Numri unik i identifikimit (NIPT): K66906001B
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2006
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,456,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2,456
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Terezina Jaku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Vehibe Shkreli 17/06/2006
ENVI
ENVI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!