Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
"AR EUROPROJECTS"
Numri unik i identifikimit (NIPT): K66725001V-Nen falimentim
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2006
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Renis Tershana 15
ALBA INVEST 85
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Bruno Lauri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 141,563.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -1,784,433.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"AR EUROPROJECTS"
"AR EUROPROJECTS"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!