Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
A.E.K & Co
Numri unik i identifikimit (NIPT): K64331804P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 2006
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 12,442,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Import eksport i pergjithshem, tregti me shumice e pakice i te gjitha llojeve te prodhimeve, artikujve industriale,ushqimore, veshmbathje, bujqesore, blegtorale te peshkimit detar e lumor, te materialeve te nderlidhjes, te llokacionit te prodhimeve te ndertimit, shitblerjes se trojeve dhe objekteve te ndertimit. Veprimeve e transaksioneve financiare, zyres se komisioneve dhe veprimeve te tjera financiare, projektime, studime, restaurime ,ndertime objekte industriale, civile.Veprimtaritė e tjera profesionale lidhur me ndikimin nė mjedis,mjedisi dhe burime mjedisore baze,pėr ndikimin ne mjedis.Importi i mbetjeve per qėllim riciklimi,pėrpunimi,dhe/ose pėrdorimi ose importi i substancave ozon-holluese,perpunimi i mbetjeve urbane,shėrbime ekspertize dhe/ose profesionale lidhur me ndikimin nė mjedis. Sherbime ekspertize dhe/ose profesionale lidhur me burimet mjedisore bazė,shėrbime tė ekspertizės dhe/ose profesionale lidhur me pyje dhe/ose kullota,shpues profesionist pėr ujė.Sherbime ekspertize higjeno sanitare dhe shendetesore,sherbime nderhyrese higjeno sanitare dhe shendetesore. Tregtimin me shumice dhe pakice te materialeve kancelerie te te gjitha llojeve; per blerjen, shitjen dhe rimbushjen e kartave telefonike te te gjithe operatoreve telefonike te vendit.Pastrimi i ambienteve te brendshme dhe te jashtme te godinave shoqerore, sociale e te cdo lloji tjeter te kesaj natyre dhe sistemimi e gjelberimi i ambienteve te jashtme te tyre.Furnizim e perdorim te kiteve dhe reagenteve mjekesore te cdo lloji per spitale, qendra shendetesore, klinika e laboratore. Riparim e cdo lloj mjeti te transportit rrugor, detar, hekurudhor, privat dhe shteteror si dhe furnizimin me cdo lloj pjese kembimi te tyre.
Adresa: SARANDE Lagjja nr.4, "rruga Apostol Cuni", Nr.4
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Armand Haka 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Joana Rondo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 43,088,698.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 67,061,947.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 4,004,551.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 3,452,913.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 2,918,001.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 4,793,429.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A.E.K & Co