Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ENERGO-SAS
Numri unik i identifikimit (NIPT): K64006850W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2006
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi i energjise elektrike duke shfrytezuar burimet e energjise nga hidrocentrali Sasaj, si dhe ato qe gjenden ne natyre dhe jane te rinovueshme, si ajo diellore, e eres, gjeotermale, e biomases ose biogazit si dhe energjia nga mbetjet urbane. Projektimi, studimi, ndertimi dhe menaxhimi i hidrocentralit Sasaj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Wonder 43.5
AGNA 56.5
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):30
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Marreveshja koncesionare
Administratorė: Vangjel Ngjelo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 182,389,320.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ENERGO-SAS
ENERGO-SAS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!