Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ARDIT - 06
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 30-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K63027403V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2006
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 77,100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,000
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Astrit Hoxha 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Astrit Hoxha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 5,339,056.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 6,383,226.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 2,186,676.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ARDIT - 06