Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
A G A- 1 SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K62713404B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2005
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 27,100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndertim, punime dhe germime dheu, sistemime, tarracime terrenesh, murature me beton, sistemime, ndertime civile, ekonomike, industriale, turistike, bujqesore dhe kompletim me instalimet e nevojshme per to, ndertim ujesjellesa dhe kanalizime e impiante vaditje, rikonstruksion godinash civile e ekonomike, veshje fasadash.Mirembajtje dhe zhvillim i dekorit ne mjedise urbane. Prodhime material einerte, rere, ēakull, gure, mermer. Import eksport, tregti me shumice e pakice te mallrave industriale etj.Tregtimin e karburante dhe nenproduktet e tyre , gazit te lengshem me pakice si dhe transportimin e tyre. Bar kafe, restorant, lavazho etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Artan Jaupaj 50
Renato Sali 50
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Artan Jaupaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 236,808,402.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 10,500,952.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 11,802,229.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 13,750,325.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A G A- 1 SHPK