Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
AMERICAN HOSPITAL
Numri unik i identifikimit (NIPT): K61821002C
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2006
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,930,950,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 293,095
Fusha e veprimtarisė: Investime dhe sherbime ne fushen e mjeksise dhe shendetit, ngritja dhe menaxhimi i spitaleve dhe klinikave private, importimi dhe eksportimi i materialeve te ndryshem. Industria e ndertimit, shit-blerje, dhenie ose marrje me qera. Riparim i paisjeve dhe puneve obliguese ne montim. Pergatitje projektesh. Konsulence teknike ne fushen e ndertimit dhe fusha te tjera., projektimi i pyjeve, etj. Tregtim me shumice te aparaturave mjeksore/pajisje, tregtim me pakice i barnave. (Shoqėria zoteron 15 % tė kuotave tė DiaVita - Shoqėri Koncensionare, NIPT L52305009L )
Adresa: "TIRANE Njesia bashkiake nr 6, rruga Sabaudin Gabrani, godina nr 2, zona kadastrale 8240, pasuria nr 2/154 "
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Balkan Alliance Healthcare B.V 100
Sektori ekonomik: sherbime spitalore
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Administratorė: Klodian Allajbeu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 4
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 3,337,035,000.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 3,873,025,000.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -208,508,000.30
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -101,795,000.74
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 8,853,000.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): -88,317,000.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Paqesor Qato 17/02/2006
AMERICAN HOSPITAL